מאמרים כלליים

אביזרים לנכים ולבעלי מוגבלויות

אביזרים לנכים ובעלי מוגבלויות

נכות היא מסוג הדברים שכולנו יודעים עליהם, רואים אותם, מכירים בהם ועדיין מסרבים להפנים שהדבר עלול ליפול גם עלינו, כרעם ביום בהיר. רק בשנים האחרונות עלתה המודעות להנגשת מסלולים ודרכים לנכים, לתכנון ולפיתוח של אביזרים לנכים ועוד. המחשבה על צורכיהם של בעלי מוגבלויות ועל יכולתם להגיע מנקודה לנקודה בקלות ובנוחות, היא מחשבה די חדשה ומקורה במאבקים נחושים של ארגוני הנכים ובעלי מוגבלויות ברחבי העולם.

בישראל, כמדינה בה לפצועי ולנכי מלחמות ופעולות טרור יש מקום חשוב בהווי ובתודעה הלאומית, מצליחים להדביק את הפערים מאירופה וממדינות המערב המתקדמות במהירות יחסית; זאת בזכות מחקר ופיתוח של מגוון פטנטים לנכים ושל ציוד לנכים, כמו גם של ציוד משלים שמטרתו להפוך את חייהם של בעלי המוגבלויות, של הנכים ושל הקשישים לקלים יותר, פשוטים יותר ונעימים הרבה יותר.

לא מדובר רק על אביזרים לנכים שמטרתם לשפר את חיי הנכים עצמם, אלא גם על כאלו שצריכים להשפיע, לטובה כמובן, על יכולתם של מי שמסייעים ומטפלים בבעלי מוגבלויות.

ישנם עשרות רבות של פטנטים ושל אביזרים, שיכולים להשפיע ולהקל במצבים רבים ושונים. על מנת להתאים את הציוד ואת האביזרים בצורה מדויקת, חשוב להיוועץ במומחי נגישות מוסמכים, מקצועיים ואכפתיים, שמכירים את התחום על בוריו, מבינים לעומק את חשיבותם של האביזרים השונים ויכולים לסייע בבחירה נכונה ומדויקת. .

צוות המומחים שלנו, בחברת נגיש, פועלים מזה שנים ארוכות בתחומי הנגשת מתחמים פרטיים וציבוריים. נשמח לסייע גם לכם. מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה ובקשה.